Prekių katalogas

Kėdės internetu

  • Kėdės internetu pigiau. Įsigykite kokybiškas, patogias ir ergonomiškas kėdes namams, biurui ar laisvalaikiui. Funkcionalios kėdės su daiktadėžėmis, specialios žaidimų kėdės kiekvieno poreikiams.    

  • Kėdės vienas pagrindinių baldų tiek namuose, tiek darbuose. Daugelis ne tik dirba sėdimą darbą, tačiau ir didžiąja dienos dalį praleidžia sėdint ant kėdės. Kėdės tiek namuose, tiek biure ar kitoje vietoje gali atlikti ne vieną funkciją, būti kaip stilinga interjero detalė, taip pat kaip daiktų laikymo dėžė (kėdės su daiktadėže).

    Renkantis kėdę svarbu, kad ji ne tik tiktų prie jūsų interjero, tačiau ir būtų patogi. Netinkamai pasirinkta kėdė gali kelti diskomfortą dirbant, žaidžiant ar leidžiant laisvalaikį. Ilgainiui nepatogi kėdė gali sukelti nugaros, raumenų skausmų ar dar rimtesnes ligas. Todėl svarbu išsirinkti tokią kėdę, kuri ne tik derėtų prie jūsų interjero, bet ir būtų ergonomiška, nekeltų diskomforto ir užtikrintų visapusišką patogumą tiek dirbant, tiek leidžiant laisvalaikį.

    Derekis.lt asortimente išsirinkite iš plataus kėdžių asortimento Jūsų biurui, namams, darbo ar žaidimo kambariui. Platus kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti kėdę pagal norimą dizainą, dydį bei kitas funkcijas. Čia rasite tiek darbui skirtų funkcionalių kėdžių, tiek specialių kėdžių žaidimams, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų. Taip pat čia rasite įvairių funkcionalių pufų – daiktadėžių, kurios ne tik užtikrins patogumą sėdint, bet ir sutaupys vietą Jūsų namuose susidėti nereikalingiems ar mažiau naudojamiems daiktams.