Prekių katalogas

Kėdės

 • Biuro kėdės internetu pigiau. Kokybiškos, patogios ir ergonomiškos kėdės darbui biure ir namuose. Kėdės užtikrina ne tik visapusišką patogumą darbo metu, bet ir prisideda prie geresnių darbo rezultatų.   

 • Biuro kėdės užtikrina ne tik komfortą, patogumą dirbant sėdimą darbą, tačiau ir lemia geresnius darbo rezultatus. Dirbant sėdimą darbą yra labai svarbu patogi, ergonomiška darbo vieta, o ypatingai kėdė. Juk ant jos praleidžiame didžiąją dalį darbo dienos. Nepatogi, netinkama kėdė gali ne tik kelti diskomfortą, tačiau ilgainiui gali sukelti nemalonius nugaros, raumenų skausmus ir kitas sveikatos problemas.
  Derekis.lt asortimente rasite kokybiškas, patogias, ergonomiškas darbui pritaikytas kėdes ne tik darbui biure, bet ir namuose. Funkcionalios kėdės, kurias galėsite priderinti prie interjero, pritaikyti jas prie turimo stalo, kad užtikrintumėte visapusiškai malonią ir patogią darbo erdvę.

  Kaip išsirinkti biuro kėdę?

  Reguliuojamas dydis – svarbu, kad kėdė būtų ne tik patogi, bet ir turėtų dydžio reguliavimo funkciją. Taip nesunkiai galėsite pritaikyti kėdę prie turimo stalo aukščio, taip pat kėde galės naudotis daugiau nei vienas žmogus pritaikęs ją savo ūgiui ir stalui.

  Kėdės sėdynė – jų yra įvairių, minkštesnių, kietesnių, vidutinio minkštumo, kokią sėdynę pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių ir patogiausio varianto. Užtikrinant patogumą svarbu, kad kėdės sėdynė būtų apvalaina, be ryškių iškilimų.

  Kėdės atlošas – ne tik užtikrina patogumą, bet ir prilaiko nugarą, nuima apkrovą. Ergonomiškos kėdės pasižymi S formos kėdės atlošo išgaubimu, kuris atkartoja natūralią žmogaus laikyseną ir nesukelia diskomforto sėdint ilgą laiką.