Baldai, interjero prekės internetu

 • Įsigykite baldus internetu. Tiesiog išsimatuokite savo kambarį ir išsirinkite reikalingus baldus pagal visus išmatavimus. Pirkdami juos internetu sutaupysite ir laiko ir pinigų. Derekis.lt parduotuvėje kainos nėra galutinės – kai suformuojate užsakymą, drąsiai susisiekite su vadybininku ir pasiderėkite.

 • Domina vaikiški baldai? Neplanuokite ilgos kelionės į baldų parduotuves. Tiesiog įsijunkite savo kompiuterį ar net išmanųjį telefoną, eikite į www.derekis.lt ir susiraskite norimus vaikiškus baldus. Pirkimas yra paprastas ir greitas. Taip pat derekis.lt prekiauja stalais, kėdėmis, įvairiomis komodomis. Tai baldai, kurie yra laisvai pastatomi bet kuriuose namuose. Jiems nereikia projektavimo ar didelių krovininkių automobilių. Gaunate pora dėžių ir galite juos susirinkti patys. Nemažą dalį prekių sudaro kokybiški įvairių rūšių ir išmatavimų čiužiniai ir... pagalvės. Labai reikalingi daiktai, nes nuo miego kokybės priklauso gyvenimo kokybė.

  Derekis.lt parduotuvėje taip pat parduodami ir TV staliukai, spintelės ar net durys.

  Atskirai reiktų paminėti lauko baldus. Jie skirti laikymui kieme, nebijo lietaus ar vėjo. Tai terasiniai baldai, kurie praverčia vasarą.

  Derekis.lt prekiauja ir gana netradiciniais baldais. Tai masažiniai stalai ir priedai. Jie skirti profesionaliems kineziterapeutams, nuolatos atliekantiems įvairias masažo procedūras. Medicininiai baldai ir įranga skirti įvairioms gydymo įstaigoms.

  El. parduotuvėje galima įsigyti ir šviestuvų. Paprastai šviestuvai gali būti kabinami ant lubų, sienų, įmontuojami į lubas, pastatomi ant stalo ir t.t.

  Derekis.lt parduotuvėje visada galima dar pasiderėti dėl galutinės kainos, ypač, kai perkamas ne vienas baldas.