Prekių katalogas

Autoprekės internetu

 • Savo automobiliu rūpinkitės kiekvieną dieną. Tam jums prireiks kokybiškų prekių automobiliams, kurias rasite mūsų el. parduotuvėje. Įdėmiai perskaitykite prekės specifikacijas, kuriose pateikiama informacija, ar pasirinkta prekė tinkama būtent jūsų automobiliui.

 • Derekis.lt prekiauja įvairiomis naujomis prekėmis automobiliams. Tai nėra automobilių dalys, tiesiog autoprekės ir aksesuarai, reikalingi jūsų transporto priemonei.

  Audio ir vaizdoapratūra
  Tai įvairios garso kolonėlės, magnetolos, stiprintuvai ir kitokia audio aparatūra. Taip pat prekiaujame ir multimedijos sistemomis automobiliams,monitoriais ir kitais priedais.

  Akumuliatoriai
  Derekis.lt galima įsigyti akumuliatorių už itin priimtiną kainą. Akumuliatoriai yra skirtingų dydžių, tad tinka daugeliui lengvųjų automobilių.

  Automobilio indai ir buitinė technika
  Skamba gana keistai, tačiau prekiaujame 12 V įtampai pritaikyta buitine technika, skirta naudojimui automobilyje – automobiliniai kavos aparatai, šaldytuvai ir virduliai.

  Automobilio priežiūros priemonės
  Šioje kategorijoje rasite valytuvus, atsargines lemputes, akumuliatorių pakrovėjus, užvedimo laidus ir gnybtus, automobilines pompas, automobilių apsaugas nuo dulkių ir sniego, vairo apdailą, kilimėlius, sėdynių užvalkalus, oro gaiviklius, kitas valymo priemones. Tai labai reikalingos prekės jūsų automobiliui.

  Navigacijos
  Profesionali navigacija yra skirta ilgam važiavimui. Paprastai navigaciją turite ir telefone, tačiau jis greitai išsikrauna. Automobilinės navigacijos yra kur kas patvaresnės ir dirba ilgiau. Be to, jos yra nuolatos atnaujinamos, tad rekomenduojama įsigyti būtent tokią prieš vykstant į ilgesnę kelionę užsienyje.

  Vaizdo registratoriai
  Vaizdo registratoriai yra specialios kameros, kurios fiksuoja vaizdą per priekinį automobilio langą jam važiuojant. Vaizdas saugomas atmintyje ir laikomas ten kurį laiką, tad visada galima susirasti įrašą, jei to reikia. Vaizdo registratoriai gali filmuoti ir naktį.

  Derekis.lt el. parduotuvėje visada galima susitarti ir dėl mažesnės kainos. Ypač, jei perkate daugiau įvairių prekių.