Automobilinis šaldytuvas Dometic-Waeco CF 80

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1049 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Automobilinis šaldytuvas WAECO CF-80 „CoolFreeze CF" serijos šaldytuvai gali būti naudojami visame pasaulyje - jie gali būti jungiami į 12/24 DC, 100 ar 240 V. Integruotas energijos tiekimo agregatas pasirenka ir prisitaiko prie srovės. CF serijos šaldytuvai yra sumažintų matmenų, juos lengva transportuoti. Jų didelė talpa tinka naudojimui automobiliuose, vilkikuose ir nameliuose ant ratų, taip pat Laivuose ar jachtose. „Danfoss BDF" kompresoriai užtikrina nepriekaištingą šaldytuvo veikimą, naudoja minimalias elektros energijos sąnaudas, užtikrina suderinamumą su saulės baterija, ypač tyliai veikia. CF speciali elektroninė sistema lengvai paleidžia kompresorių, stipriai šaldo ir turi skaitmeninį tem-peratūros displėjų - tai užtikrina puikų veikimą ir valdymą. Didelė galia bei taupumas - visa tai yra „CoolFreeze" serijos nuo CF 32 iki 110 šaldytuvuose! CF elektronika su skaitmeniniu temperatūros ekranėliu, lengvai valdomas „turbošaldytuvas" Stipri ir ekonomiška galia. CF ypatinga elektronikos sistema duoda kompresoriui švelnų 2500 rpm paleidimą, jei nustatyta temperatūra nėra pasiekta per trumpą laiką viduje ar temperatūra buvo nustatyta žemiau -12 °C, šaldytuvas automatiškai reaguoja padidindamas kompresoriaus apsukas. Kai nustatyta temperatūra iki -12 °C yra pasiekta, sistemos jungikliai grąžina kompresoriaus darbą į ekonomišką režimą (jei temperatūra žemiau -12 °C nebuvo nustatyta). Rezultatas: greitas ir ekonomiškas šaldymas nuo +10 °C iki -18 °C „Protingas", automatinis „turbošaldytuvas". 3 padėčių akumuliatoriaus apsauga, kuri nustatoma ant skaitmeninio displėjaus. 4-ių skaitmenų parodymai. Parodymų rodymas Celsijaus ar Farenheito skalėje. Paprastas temperatūros nustatymas ant displėjaus. Einamosios vidaus temperatūros parodymas. Temperatūros ir gedimo rodymas. Atminties funkcija saugo paskutinius nustatymus. Bendra informacija Tipas: Kompresorinis šaldytuvas Gamintojas: WAECO Aukštis: 45.5 cm Plotis: 79 cm Gylis: 50 cm Bendra talpa: 79 l Elektros įtampa: 12V, 24V, 110V, 220V Temperatūros ribos: +10 °C iki -18 °C (nustatomas elektroniniu termostatu) Galia: ~65W W Šaldytuvo Valdymas: Elektroninis Spalva: Pilka Kilmės šalis: Vokietija Garantija: 24 mėn. Svoris: 31 kg Papildoma informacija Kita: Nuimamas dangtis Vidaus apšvietimas 2l buteliai telpa vertikaliai Keičiama dangčio atidarymo kryptis

  Automobilinio šaldytuvo tipas
  Kompresorinis
  Prekės ženklas
  Dometic-Waeco
  Garantija
  2 metai
 • Automobilinis šaldytuvas WAECO CF-80 „CoolFreeze CF" serijos šaldytuvai gali būti naudojami visame pasaulyje - jie gali būti jungiami į 12/24 DC, 100 ar 240 V. Integruotas energijos tiekimo agregatas pasirenka ir prisitaiko prie srovės.

  CF serijos šaldytuvai yra sumažintų matmenų, juos lengva transportuoti. Jų didelė talpa tinka naudojimui automobiliuose, vilkikuose ir nameliuose ant ratų, taip pat Laivuose ar jachtose.
  „Danfoss BDF" kompresoriai užtikrina nepriekaištingą šaldytuvo veikimą, naudoja minimalias elektros energijos sąnaudas, užtikrina suderinamumą su saulės baterija, ypač tyliai veikia.

  CF speciali elektroninė sistema lengvai paleidžia kompresorių, stipriai šaldo ir turi skaitmeninį tem-peratūros displėjų - tai užtikrina puikų veikimą ir valdymą. Didelė galia bei taupumas - visa tai yra „CoolFreeze" serijos nuo CF 32 iki 110 šaldytuvuose!

  CF elektronika su skaitmeniniu temperatūros ekranėliu, lengvai valdomas „turbošaldytuvas"

  Stipri ir ekonomiška galia. CF ypatinga elektronikos sistema duoda kompresoriui švelnų 2500 rpm paleidimą, jei nustatyta temperatūra nėra pasiekta per trumpą laiką viduje ar temperatūra buvo nustatyta žemiau -12 °C, šaldytuvas automatiškai reaguoja padidindamas kompresoriaus apsukas. Kai nustatyta temperatūra iki -12 °C yra pasiekta, sistemos jungikliai grąžina kompresoriaus darbą į ekonomišką režimą (jei temperatūra žemiau -12 °C nebuvo nustatyta). Rezultatas: greitas ir ekonomiškas šaldymas nuo +10 °C iki -18 °C  „Protingas", automatinis „turbošaldytuvas".
  3 padėčių akumuliatoriaus apsauga, kuri nustatoma ant skaitmeninio displėjaus.
  4-ių skaitmenų parodymai.
  Parodymų rodymas Celsijaus ar Farenheito skalėje.
  Paprastas temperatūros nustatymas ant displėjaus.
  Einamosios vidaus temperatūros parodymas.
  Temperatūros ir gedimo rodymas.
  Atminties funkcija saugo paskutinius nustatymus.
  Bendra informacija

  Tipas: Kompresorinis šaldytuvas
  Gamintojas: WAECO
  Aukštis: 45.5 cm
  Plotis: 79 cm
  Gylis: 50 cm
  Bendra talpa: 79 l
  Elektros įtampa: 12V, 24V, 110V, 220V
  Temperatūros ribos: +10 °C iki -18 °C (nustatomas elektroniniu termostatu)
  Galia: ~65W W
  Šaldytuvo Valdymas: Elektroninis
  Spalva: Pilka
  Kilmės šalis: Vokietija
  Garantija: 24 mėn.
  Svoris: 31 kg
  Papildoma informacija

  Kita:
  Nuimamas dangtis
  Vidaus apšvietimas
  2l buteliai telpa vertikaliai
  Keičiama dangčio atidarymo kryptis