Prekių katalogas

Ar verta rinktis oro valytuvą?

Oro tarša gana didelė problema, ypač tai opus klausimas didmiesčiuose. Užterštas oras ne tik aplinkoje, tačiau ir namuose, gali sutrikdyti kvėpavimą, sukelti įvairių alergijų paūmėjimą, ar netgi turėti įtakos jūsų miegui. Greičiau veisiasi įvairios bakterijos, dėl užteršto oro juntamas nuovargis ar net sutrinka medžiagų apykaita.

Gyvenimas švariuose namuose yra kur kas malonesnis bei sveikesnis. Švara namuose tai nėra tik dulkių valymas nuo baldų ar grindų, tačiau svarbus nepamiršti ir oro. Efektyvus ir patikimas būdas išvengti sukeliamo užterštumo diskomforto, namuose valyti orą oro valytuvu. Trumpai apžvelkime ar tikrai tai vertas pirkinys jūsų investicijos.

Oro valytuvas, tai prietaisas naudojamas vidaus patalpoje norint išvalyti orą nuo dulkių, augintinių sukeliamo kvapo, kenksmingų dujų ar įvairių kitų kvapų ir alergenų. Naudojant oro valytuvą, oras namuose taps mažiau užterštas, pagerės jo kokybė. Prietaisas nereikalauja didelės priežiūros, dažnas valytuvas turi jutiklius, kuriais matuoja patalpos oro kokybę, bei automatiškai pritaiko savo veikimo nustatymus. Pagal užterštumo lygį, parenkamas ventiliatoriaus greitis ir taip taupoma energija.

Oro valytuvai gali būti keleto tipų

Kvapo difuzorius ir jonizatorius viename. Jonizatorius sukuria neigiamus jonus, kurie padeda sumažinti ore esančias deleles ir gali būti įjungiami/išjungiami kada tik jūs patys norite. Įrenginys naudojamas su eteriniais aliejais, tad kartu suteiks atpalaiduojantį aromatą.

Valytuvas – jonizatorius. Prietaise integruoti jonizatoriai, kurie sukuria neigiamus jonus, sumažina teigiamų jonų poveikį iš elektroninių prietaisų. Jonizatoriaus technologija padės valymo procesui pasiekti dar geresnį oro kokybės lygį.

Oro valytuvas – drėkintuvas. Viename įrenginyje gali būti pasirenkama prietaisą naudoti kaip drėkintuvą ir valytuvą arba vienu metu ir drėkintuvą ir valytuvą. Šį įrenginį verta pasirinkti, jeigu namuose tvyrauja sausas oras.

Valytuvas su UV lempa. Kai kurie modernūs įrenginiai turi įdiegtą UV lempą, kuri biologiškai apdoroja orą naikinant virusus, bakterijas, mikrobus.

Oro valytuvo pasirinkimas

Patalpos plotas

Maksimalus rekomenduojamas patalpos plotas pateikiamas kvadratiniais metrais. Jeigu patalpos plotas tarkime sudaro apie 20m², rekomenduojama pasirinkti 22, 24 ar 25 m² modelius, kad būtų pasiekiamas geriausias rezultatas. Verta atkreipti dėmesį, kad plotą skaičiuokite realų, išminusavus didžiausius baldus ir daiktus.

Filtrai

Kiekvienas gamintojas nurodo, kiek kartų ir kaip greitai oras perfiltruojamas per valandą. Pavyzdžiui, jeigu oro valytuvo oro srauto greitis daugiausiai siekia 300 m3/val. o kambario tūris 75m3 (plotas 30m2 x lubų aukštis 2,5m) tai oro valytuvas gali perfiltruoti visą patalpos orą iki 4 kartų per kiekvieną valandą. Jeigu sergate astma arba alergija, arba nešvarumą, kvapas patalpoje atsinaujina labai greitai, rekomenduojame, kad šis skaičius nebūtų mažesnis negu 4 kartai.

Triukšmo lygis

Gyvenamosiose patalpose, svarbu, kad įrenginys skleistų kuo mažesnį triukšmą. Triukšmo lygis matuojamas decibelais, tad renkantis sau tinkamiausią modelį, atkreipkite dėmesį į jų skaičių. Kai kurie prietaisai itin tylūs ir prilygsta kuždėjimui, kuris siekia 30dB lygį. Prietaise esantis laikmatis gali planuoti, kada prietaisas išsijungia. Jeigu prietaisas turi miego rėžimą, jis sukurs tylesnį oro srautą nakties metu.

Dizainas

Oro valytuvai šiais laikais gali būti labai modernaus ir dailaus dizaino, tad galite nesunkiai priderinti prie savo namų interjero tiek prietaiso spalvą, tiek modelį. Kai kurie įrenginiai itin išmanūs, valdomi nuotoliniu būdu per telefoną, tai sukurs dar didesnę pridėtinę vertę ir patogumą.

Kaina

Įrenginių pasirinkimas tikrai platus, taip ir kainos sutinkamos nuo labai nebrangių iki šiuolaikinėmis technologijomis aprūpintų valytuvų dideliam plotui. Ieškant sau priimtiniausios kainos, atkreipkite dėmesį ir į filtro keitimo išlaidas metams bei energijos suvartojimą.

Susikurkite savo namuose jaukią ir švarią aplinką, nes jūsų savijauta bei bendra sveikatos būklė gali priklausyti nuo oro, kuriame esate. Įsigijus valytuvą, neabejotinai džiaugsitės kokybiška ir švaria aplinka kasdien.

Oro valytuvus įsigyti galite čia ->>>