Prekių katalogas

Ar verta įsigyti masažuoklį?

Vienas geriausių būdų atsikratyti kamuojančių raumenų ar kūno skausmų – masažas. Įvairūs masažuokliai gali jums padėti gydytis ir geriau jaustis namuose, nes pripažinkime, dažnai masažo salonuose lankytis galime ne kiekvienas. Tinkamai išsirinkus gerą masažuoklį, galite pasiekti labai gerų rezultatų. Masažuoklių asortimentas gana planus, tad svarbu suprasti savo asmeninius poreikius.

Rinkoje galime sutikti įvairių rūšių ir tipų masažuoklius

Akupresūros masažinis kilimėlis. Šiomis dienomis labai populiari ir patraukli prekė už itin žemą kainą. Šis kilimėlis atpalaiduos jūsų raumenis su specialiai išdėstytomis adatėlėmis, bei suaktyvins organizmo veiklą. Jis gali būti naudojamas: gulint ant nugaros ar pilvo, vaikštant ant jo ar naudojant kaip pagalvę kaklo ir skruostų masažui.

Kaklo ir pečių zonos masažuokliai. Šių kūno sričių masažuokliai gali turėti šviesos ir šildymo funkciją, kuri leidžia suaktyvinti kraujotaką ir efektyviau atpalaiduoti raumenis. Kai kurie modeliai yra skirti kaklo ir pečių zonoms, tačiau galite sutikti masažuoklius pritaikytus naudoti ir nugarai, pilvui ar net kojoms. Kaklo ir pečių zonai masažuoti galite rinktis ir masažines pagalves.

Pėdų ir kojų masažuokliai

Kas dieną mūsų pėdoms tenka didelis krūvis, tad vakarais verta jas palepinti atpalaiduojančiu masažu. Populiariausias pėdų masažuoklio tipas – hidromasažinis įrenginys. Masažuoklis dažniausiai turi masažinius volelius, kurie skirti sausam arba drėgnam masažui. Dažname įrenginyje sutinkami infraraudonųjų spindulių dionai. Šie dionai šildo pėdas ir stimuliuoja kraujotaką.

Masažuokliai skirti kojoms, aptempia jūsų blauzdas ir kompresiniu masažo metodu pagerina kraujo cirkuliaciją venomis, sumažina raumenų įsitempimą, nuovargį ir sunkumą. Reguliariai naudojant, šis įrenginys apsaugo nuo venų išsiplėtimo ir neleidžia susidaryti kraujosrūvoms.

Sprando ir nugaros masažuokliai. Šio tipo masažuokliai apima kaklą, viršutinę ir apatinę nugaros dalį bei šlaunis. Intensyviai besisukančių rutuliukų dėka, visapusiškai atpalaiduosite įsitempusius raumenis bei pagerinsite kraujo cirkuliaciją. Besisukantys rutuliukai sukurti tam, kad pasiektų giliausius raumenų audinius, kurie sukuria jausmą, tarsi masažą jums atliktų terapeuto rankos. Infraraudonojųjų spindulių šildymas bei vibracija padeda efektyviau pasiekti skaudančius ir įsitempusius raumenis. Šie masažuokliai turi platų masažų tipų ir intensyvumų pasirinkimą tam tikrai kūno zonai arba vibracijos stiprumui.

Celiulito masažuokliai. Celiulitas, apelsino žievelės efektas paveikia ne vienos moters odą. Tad norint turėti ją gražią ir lygią, reikia tinkamai prisižiūrėti. Stimuliuojantys celiulito masažuokliai padeda išlyginti ir pastangrinti kojų, viršutinės rankų dalies ar sėdmenų odą. Sudėtiniai judesiai masažuoja poodinius susijungusius audinius, skatina cirkuliaciją ir limfagyslių judėjimą. Rinkoje galite sutikti vakumacinius masažuoklius, kurie priglunda prie odos arba su besisukančiais masažo rutuliukais. Pastarieji minkomaisiais judesiais atlieka anticeliulitinę masažo funkciją, kuri imituoja profesionalaus masažo rankų judesius.

Masažiniai čiužiniai. Šie čiužiniai turi įvairaus intensyvumo ir skirtingų programų pasirinkimą. Jums gulint, masažuoja apatinę, viršutinę nugaros zoną, apatinę, viršutinę kojų zoną. Čiužiniai turi šildymo funkciją, kuri leidžia pajusti visišką komfortą masažo metu. Rekomenduojamas ne tik žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų, bet ir tiems, kurie yra priversti praleisti ilgas valandas sėdimoje padėtyje.

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis. Šie masažuokliai patogūs ir lengvai pasiekia sunkiai prieinamas vietas kaip pečių zona ar nugara. Šie prietaisai universalūs, nes masažuoti galite betkurią kūno dalį. Masažuokliai sutinkami elektriniai arba mediniai bei guminiai. Rankiniai masažuokliai gali būti vibraciniai, smūginiai ar net su keičiamais masažiniais antgaliais ar reguliuojamu intensyvumu.

Masažuoklių tipų ir rūšių pasirinkimas tikrai platus. Kai kurie masažuokliai aprėpia tam tikrą plotą, o kiti apima visą kūna, kai kurie yra elektriniai, o kiti – mechaniniai. Galite rasti giliai įsiskverbiančių masažuoklių, o kiti paviršutiniški. Suprasdami savo asmeninius poreikius, lengvai išsirinksite sau vertingiausią daiktą, kurio suteikiama nauda bus neįkainojama .

Masažuoklius galite įsigyti čia ->>>