Prekių katalogas

Ar verta įsigyti dujinį terasų šildytuvą?

Mėgstate laiką leisti terasoje, su rytiniu kavos puodeliu, o gal linksma kompanija draugų? Tačiau oras vis mažiau lepina mėgautis grynu oru? Išeitis tam yra ekonomiški ir patogūs dujiniai terasų šildytuvai, kurie suteikia malonią bei šiltą atmosferą tiek šaltuoju metų sezonų, tiek ir vasarą užklupus nemaloniems orams. Dujiniai šildytuvai suteikia galimybę mėgautis terasos malonumais beveik ištisus metus, suteikia papildomo jaukumo ir šilumos terasai nepriklausomai nuo oro sąlygų. Dujinių šildytuvų pasirinkimas iš tiesų gausus, kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, o įranga netektų nusivilti - pateiksime patarimus ar verta įsigyti dujinį šildytuvą ir kokį rinktis.

Dujinių šildytuvų veikimas

Dujiniai šildytuvai orui sušildyti naudoja dujų liepsną. Toks šildytuvas nenaudoja elektros ar kitų energijos šaltinių, todėl gali būti pastatomas jums patogioje vietoje. Dujas tiekia prie šildytuvo prijungtas dujų balionas, todėl šildytuvą rekomenduojama naudoti didesnėse erdvėse, gerai vėdinamose vietose, tai gali būti terasos, gamyklos, sandėliai, ūkio pastatai ir kt. Priklausomai nuo aplinkos temperatūros, baliono dydžio ir šildytuvo galingumo, dujiniai šildytuvai su vienu balionu gali veikti 19–44 val.Tai itin funkcionalus ir patogus prietaisas, kuris gali būti naudojamas ne tik terasose, bet ir įvairių švenčių metu.

Dujinių šildytuvų privalumai:

 • Šildytis dujomis yra ekonomiškesnis ir pigesnis sprendimas nei elektra.
 • Įjungus dujinį šildytuvą iš karto galima jausti malonią šilumą, nereikia laukti kol jis įkais.
 • Dujiniai šildytuvai gali skleisti šilumą įvairaus ploto zonose – tai gali siekti net iki 9 metrų.
 • Dujiniai šildytuvai nenaudoja elektros, jiems nereikia jokių laidų ar kitų papildomų dalių, todėl gali būti pastatomi bet kurioje vietoje.
 • Dujiniai šildytuvai gali apšildyti įvairius plotus – terasos, maitinimo įstaigų zonos, garažai, bei kitos erdvės.
 • Šildytuvo neveikia skersvėjai.
 • Šildymo intensyvumą galima reguliuotis individualiai, todėl galėsite nustatyti Jums tinkamą ir komfortišką šilumos kiekį.
 • Dujiniai šildytuvai yra įvairių tipų – gali būti pastatomi ar pakabinami, todėl galite išsirinkti Jums patogiausią variantą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dujinį šildytuvą?

Dujiniai šildytuvai skiriasi ne tik savo dizainu, tačiau ir pagal kitas technines charakteristikas bei galingumą. Svarbu pasirinkti teisingą ir jūsų poreikius atitinkantį prietaisą, kuriuo netektų nusivilti, pagrindiniai aspektai į ką atkreipti dėmesį:

 • Apgalvokite kokį plotą reikės šildyti – jeigu tai terasa, dažniausiai jos visos šildyti nereikės, o tik joje esančią poilsio zoną. Jeigu terasoje turite vieną ar du staliukus, tikrai užteks vieno dujinio šildytuvo. Jeigu erdvė yra didelė, reikia apšildyti daugiau erdvių, tuomet reiktų dairytis galingesnio šildytuvo, arba statyti daugiau nei vieną prietaisą.
 • Pastatomas ar pakabinamas šildytuvas – esminis dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis šildytuvą. Pastatomiems šildytuvas reikia šiek tiek didesnio ploto, todėl jie puikiai gali tikti erdvesnėje terasoje ar kitoje vietoje. Pakabinami šildytuvai yra kompaktiški, puikiai tinka nedidelių erdvių apšildymui.
 • Šildytuvo galia ir baliono dydis – nuo to priklauso kaip ilgai ir efektyviai šildytuvas skleis šilumą. Įprastai dujiniai šildytuvai su vienu balionu gali veikti 19–44 val. Kokio galingumo ir baliono dydžio jums reikia priklauso nuo jūsų poreikių, maitinimo įstaigų terasoms rekomenduojama rinktis galingesnius šildytuvus, kurie efektyviai apšildys didesnį plotą, taip pat jo nereikės taip dažnai pripildyti.
 • Papildomos funkcijos – galite rinktis šildytuvus su papildomomis galimybėmis tokiomis kaip specialius apšvietimas ar šildytuvo valdymas nuotoliniu pulteliu. Papildomos funkcijos užtikrins komfortiškesnį ir malonesnį naudojimą.

Jūsų šiltiems ir jaukiems vakarams – dujinius šildytuvus galite išsirinkti čia -->